BEZOBALOVÝ OBCHOD

Certifikovaná bezobalová bio prodejna je vlajkovou lodí našeho centra. V obchodě si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží, od potravin přes drogerii, kosmetiku a doplňků do domácnosti. Všechny položky pro vás pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky na kvalitu. Důležitým měřítkem je pro nás i to, aby suroviny pocházely pokud možno od lokálních producentů. Značné množství sortimentu u nás najdete v BIO kvalitě. Abychom mohli zboží v biokvalitě nabízet bezobalovou formou, musí naše prodejna mít svůj vlastní biocertifikát (v prodejně je samozřejmě k dispozici k nahlédnutí).

A jak u nás nakupovat?

Před nákupem:

Zjistěte, co vám doma chybí -> Napište si seznam -> Připravte si potřebné množství nádob (+ 2-3 navíc – jeden nikdy neví 🙂 ).

Vhodné obaly:

sklenice, krabičky, sáčky

V obchodě:

Zvážíme Vám nádoby (včetně víček) -> naplníte si nádoby vybranými produkty -> přineste k pokladně (vše vám zvážíme a odečteme váhu obalu)

Pokud u nás chcete nakoupit a nemáte času nazbyt, můžete si svoje obaly i se seznamem nákupu přinést a odnést si ho až Vám dáme informaci, že je pro Vás nákup připravený naším šikovným personálem.

Pokud se vám stane, že nebudete mít pro váš nákup dostatek vlastních nádob (nebo dokonce pokud přijdete zcela bez vhodné nádoby), můžete využít SKLENĚNOU OBALOVOU BANKU z provozu veganského bistra Líná Řepa. Z té si můžete zdarma vzít potřebný počet sklenic, které si následně můžete buď ponechat pro další vlastní potřebu, případně přinést zpět, aby mohly sloužit dalším zákazníkům.

S výběrem zboží i se samotným nákupem do vlastních obalů vám ochotně pomůže náš personál v prodejně.

Dárková poukázka

Pokud byste rádi obdarovali své blízké dárkovou poukázkou do našeho obchodu, můžete si o ni napsat na obchod@vyvazeno.cz. Vytvoříme Vám originální dárkovou poukázku v hodnotách 300,-, 500,-, 800,- a 1000,- Kč výše, kterou Vám zašleme elektronicky na Vámi zadaný email. Poukázku lze poté uplatnit buď po fyzickém předložení nebo bez ní, pouze s informací o unikátním čísle poukázky a jména, na koho byla vystavena (na ověření jména si prosím připravte nějaký doklad). Doba platnosti poukazu je vždy 6 měsíců od data vystavení.

Najdete nás na adrese: Havířská 1414, Kladno (vedle Střední zdravotní školy Kladno).

Rádi Vás přivítáme každý všední den, od pondělí do pátku od 9h do 17:30h a v sobotu od 9 do 12h.

Můžete se těšit na sortiment od těchto dodavatelů: