BEZOBALOVÝ OBCHOD

Certifikovaná bezobalová bio prodejna je vlajkovou lodí našeho centra. V obchodě si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží, od potravin přes drogerii, kosmetiku a doplňků do domácnosti. Všechny položky pro vás pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky na kvalitu. Důležitým měřítkem je pro nás i to, aby suroviny pocházely pokud možno od lokálních producentů. Značné množství sortimentu u nás najdete jak v konvenční, tak v BIO kvalitě.

A jak u nás nakupovat?

Před nákupem:

Zjistěte, co vám doma chybí -> Napište si seznam -> Připravte si potřebné množství nádob (+ 2-3 navíc – jeden nikdy neví:))

Vhodné obaly:

sklenice, krabičky, sáčky

V obchodě:

Zvážíme Vám nádoby (včetně víček) -> naplníte si nádoby vybranými produkty -> přineste k pokladně (vše vám zvážíme a odečteme váhu obalu)

Pokud u nás chcete nakoupit a nemáte času nazbyt, můžete si v našem e-shopu zboží objednat a my Vám je připravíme k vyzvednutí v našich vratných zálohovaných obalech.

Pokud máte času ještě méně, zaklikněte si navíc rozvoz nákupu a my Vám ho zavezeme až domů.

Dovoz nákupu je v tuto chvíli možný pouze v době rozvozů jídla Línou Řepou.

Pokud se vám stane, že nebudete mít pro váš nákup dostatek vlastních nádob (nebo dokonce pokud přijdete zcela bez vhodné nádoby), můžete využít SKLENĚNOU OBALOVOU BANKU z provozu veganského bistra Líná Řepa. Z té si můžete zdarma vzít potřebný počet sklenic, které si následně můžete buď ponechat pro další vlastní potřebu, případně přinést zpět, aby mohly sloužit dalším zákazníkům.

S výběrem zboží i se samotným nákupem do vlastních obalů vám ochotně pomůže náš personál v prodejně.

Dárková poukázka

Pokud byste rádi obdarovali své blízké dárkovou poukázkou do našeho obchodu, můžete si o ni napsat na obchod@vyvazeno.cz. Vytvoříme Vám originální dárkovou poukázku v hodnotách 300,-, 500,-, 800,- a 1000,- Kč výše, kterou Vám zašleme elektronicky na Vámi zadaný email. Poukázku lze poté uplatnit buď po fyzickém předložení nebo bez ní, pouze s informací o unikátním čísle poukázky a jména, na koho byla vystavena (na ověření jména si prosím připravte nějaký doklad). Doba platnosti poukazu je vždy 6 měsíců od data vystavení. Poukázka má dvě podoby – jedna je pouze do bezobalového obchodu, druhá je v kombinaci s obědem ve veganském bistru Líná Řepa. Nově si můžete tyto poukázky zakoupit i přímo v obchodě!

Najdete nás na adrese: Havířská 1414, Kladno (vedle Střední zdravotní školy Kladno).

Rádi Vás přivítáme každý všední den, od pondělí do pátku od 9h do 17:30h a v sobotu od 9 do 12h.

Můžete se těšit na sortiment od těchto dodavatelů: