CO-WORKING

Co-workingový prostor – kancelář

Naším cíle je podpora vyváženého života jedince i společnosti. Proto v rámci svých aktivit nabízíme co-workingový prostor.

Co je co-working? Jde o pronájem sdíleného prostoru k jednání či práci. Sdílený prostor můžete využít k vlastní „kancelářské“ práci, či k realizaci jednání, či poskytnutí např. poradenské služby. Záměrem je, aby prostor mohlo sdílet více subjektů v rámci předem sjednaného časového harmonogramu. Jednotlivé subjekty se mohou tak ve své nabídce synergicky doplňovat a mohou využívat pouze tolik času, který reálně potřebují – pronájem prostor lze totiž vyčíslit na konkrétní hodiny (př. chci dělat výživové poradenství pouze 1x v týdně, v pondělí na 3 hodiny od 9 do 12h). Společně sdílený prostor nabízí zároveň možnost se vzájemně poznat, rozšiřovat si svoje znalosti a zkušenosti za rámec své odbornosti, rozvíjet zajímavé myšlenky a nápady, sdílet názory, zpětné vazby atd.

Proč v našem případě prostor nabízíme hlavně pro poradenské profese a služby? Tato co-workingová nabídka zapadá do konceptu podpory vyváženého životního stylu. Proto chceme sdílet prostor s profesemi a službami, které vyvážený životní styl a osobní rozvoj a růst jedince, hlavně v udržitelném duchu, sami realizují či podporují. Také samotný prostor pro tuto aktivitu je navržen jako příjemná konzultační místnost v prostředí, které svými dalšími aktivitami podporuje další rozvojové tendence jedince směrem k trvalému i osobnímu udržitelnému rozvoji.

Hodinová sazba za pronájem prostoru je 200,- Kč/hod.

Prostor o velikosti 5 x 2,5 m má vlastní samostatný vstup přímo z ulice (je tedy bezbariérový, a to i včetně WC), je vybaven konferenčním stolkem se dvěma křesly, pracovním stolem se židlí, prostorem pro odložení osobních věcí a ošacení, toaletou, zázemím pro přípravu drobného občerstvení (kávy, čaje). V místnosti je připojení k wi-fi. Svoji práci můžete obohatit či spojit s bezobalových nákupem či obědem ve veganském bistru Líná Řepa :o)

V případě zájmu nás kontaktujte na info@vyvazeno.cz.

Co-working prostor
Co-workingový prostor
Co-workingový prostor
Co-working prostor
Co-working prostor

Aktuálně využívá co-workingových prostor společnost Life Clinic Therapy s.r.o. – soukromá praxe v oblasti psychoterapie, poradenství a léčby závislostí

Life Clinic Therapy s.r.o.